Cupa „TNL„ la fotbal în sală

0
48

Competiția sportivă are aliniate la start 20 de echipe, după cum urmează:

1. TNL CALARASI

2. POLITIA LOCALA

3. PRIMARIA CALARASI

4. CONSILIUL JUDETEAN

5. DONALAM

6. SAINT GOBAIN

7. TNL GRADISTEA

8. TNL CIOCANESTI

9. SPITALUL JUDETEAN

10. ISU

11. OBIECTIV

12. INTER MODELU

13. LIC. “MIHAI EMINESCU”

14. LIC. “BARBU STIRBEI”

15. DISTRIBUITORII

16. LIKONT

17. POL. CALARASI

18. LIC “SANDU ALDEA” (AGRICOL)

19. PARTIDUL MISCAREA POPULARA (PMP)

20. JANDARMERIA.

       În urma tragerii la sorți s-au format patru grupe a câte 5 echipe fiecare, după cum urmează:

GRUPA A

1.    TNL GRADISTEA

2.    TNL CIOCANESTI

3.    LIC. “MIHAI EMINESCU”

4.    LIC. “SANDU ALDEA” (AGRICOL)

5.    DONALAM

GRUPA B

1.    DISTRIBUITORII

2.    CONSILIUL JUDETEAN

3.    INTER MODELU

4.    JANDARMERIA

5.    POLITIA CALARASI

GRUPA C

1.    SPITALUL JUDETEAN

2.    OBIECTIV

3.    PMP

4.    PRIMARIA CALARASI

5.    SAINT GOBAIN

GRUPA D

1.           TNL CALARASI

2.           POLITIA LOCALA

3.           ISU

4.           LIC. “BARBU STIRBEI”

5.           LIKONT

        Programul de desfasurare al meciurilor din grupe este urmatorul:

11.01.2014   –   10 00 – TNL GRADISTEA – TNL CIOCANESTI

                                             11 00 – DISTRIBUITORII – CONSILIUL JUDETEAN

                                             12 00 – SPITALUL – OBIECTIV

                                             13 00 – TNL CALARASI – POLITIA LOCALA

                                             14 00 – LIC. “ MIHAI EMINESCU” – LIC.“SANDU ALDEA”

                                             15 00 – INTER MODELU – JANDARMERIA

                                             16 00 – PMP – PRIMARIA CALARASI

                                             17 00 – LIC. “BARBU STIRBEI” – ISU

12.01.2014 –   10 00 – TNL CALARASI – ISU

                                             11 00 – SPITAL – PMP

                                             12 00 – DISTRIBUITORII – INTER MODELU

                                             13 00 – TNL GRADISTEA – LIC. “MIHAI EMINESCU”

                                             14 00 – POL LOCALA – LIKONT

                                             15 00 – OBIECTIV – SAINT GOBAIN

                                             16 00 – CONSILIUL JUDETEAN – POLITIA CALARASI

                                             17 00 – TNL CIOCANESTI – DONALAM

18.01.2014 –     10 00 – TNL GRADISTEA – LIC. “SANDU ALDEA” (AGRICOL)

                                             11 00 – DISTRIBUITORII – JANDARMERIA

                                             12 00 – SPITALUL – PRIMARIA CALARASI

                                             13 00 – TNL CALARASI – LIC. “BARBU STIRBEI”

                                             14 00 – LIC. “MIHAI EMINESCU” – DONALAM

                                             15 00 – INTER MODELU – POLITIA CALARASI

                                             16 00 – PMP – SAINT GOBAIN

                                             17 00 – LIC. STIRBEI – LIKONT

19.01.2014 –     10 00 – TNL CALARASI – LIKONT

                                             11 00 – SPITALUL JUDETEAN – SAINT GOBAIN

                                             12 00 – DISTRIBUITORII – POLITIA CALARASI

                                             13 00 – TNL GRADISTEA – DONALAM

                                             14 00 – POL LOCALA – LIC. “BARBU STIRBEI”

                                             15 00 – OBIECTIV- PRIMARIA CALARASI

                                             16 00 – CONSILIUL JUDETEAN – JANDARMERIA

                                             17 00 – TNL CIOCANESTI – LIC. “SANDU ALDEA”(AGRICOL)

5.01.2014 –     10 00 – TNL CIOCANESTI – LIC. “MIHAI EMINESCU”

                                             11 00 – CONSILIUL JUDETEAN – INTER MODELUL

                                             12 00 –   OBIECTIV – PMP

                                             13 00 –   POLITIA LOCALA – ISU

                                             14 00 –   LIC. “SANDU ALDEA” (AGRICOL) – DONALAM

                                             15 00 – POLITIA CALARASI – JANDARMERIA

                                             16 00 – PRIMARIA CALARASI – SAINT GOBAIN

                                             17 00 – LIC. “BARBU STIRBEI”– LINKONT.

Pe data de 02.02.2014 se joacă sferturile de finală, iar pe 08.02.2014 semifinala, iar in data se 10.02.2014 va avea loc finala.  Turneul este dotat cu premii în valoare totală de 3000 de lei, urmând a fi premiate echipele de pe locul 1, 2, 3 și 4, precum și cel mai bun jucător și golgheterul turneului.

 

Comentarii

comentarii

LĂSAȚI UN MESAJ

10 + seven =

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.