Program / Returul Ligii a 4-a

0
42

Etapa a 16-a, sambata, 7 martie, ora 15:00

Avântul Pietroiu
   
Victoria Chirnogi
   
Progresul Fundulea
   
Partizan Crivăț
   
Victoria Dragoș Vodă
   
Dunărea Ciocănești
   
Spicul Roseți
   
Unirea Mânăstirea

Etapa a 17-a, sambata, 14 martie, ora 15:00

Avântul Dor Mărunt
   
Victoria Lehliu
   
Rapid Ulmeni
   
Steaua Radovanu
   
Venus Independența
   
Dunărea Grădiștea
   
Agricola Borcea
   
CSM Oltenița

Etapa a 18-a, sambata, 21 martie, ora 15:00

Avântul Dor Mărunt
   
Avântul Pietroiu
   
Victoria Chirnogi
   
Progresul Fundulea
   
Partizan Crivăț
   
Victoria Dragoș Vodă
   
Dunărea Ciocănești
   
Spicul Roseți

Etapa a 19-a, sambata, 28 martie, ora 15:00

Victoria Lehliu
   
Rapid Ulmeni
   
Steaua Radovanu
   
Venus Independența
   
Dunărea Grădiștea
   
Agricola Borcea
   
Unirea Mânăstirea
   
CSM Oltenița

Etapa a 20-a, sambata, 4 aprilie, ora 17:00

Victoria Lehliu
   
Avântul Dor Mărunt
   
Avântul Pietroiu
   
Victoria Chirnogi
   
Progresul Fundulea
   
Partizan Crivăț
   
Victoria Dragoș Vodă
   
Dunărea Ciocănești

Etapa a 21-a, sambata, 11 aprilie, ora 17:00

Rapid Ulmeni
   
Steaua Radovanu
   
Venus Independența
   
Dunărea Grădiștea
   
Agricola Borcea
   
Unirea Mânăstirea
   
Spicul Roseți
   
CSM Oltenița

Etapa a 22-a, sambata, 18 aprilie, ora 17:00

Rapid Ulmeni
   
Victoria Lehliu
   
Avântul Dor Mărunt
   
Avântul Pietroiu
   
Victoria Chirnogi
   
Progresul Fundulea
   
Partizan Crivăț
   
Victoria Dragoș Vodă

Etapa a 23-a, sambata, 25 aprilie, ora 17:00

Steaua Radovanu
   
Venus Independența
   
Dunărea Grădiștea
   
Agricola Borcea
   
Unirea Mânăstirea
   
Spicul Roseți
   
Dunărea Ciocănești
   
CSM Oltenița

Etapa a 24-a, sambata, 2 mai, ora 18:00

CSM Oltenița
   
Rapid Ulmeni
   
Victoria Lehliu
   
Avântul Dor Mărunt
   
Avântul Pietroiu
   
Victoria Chirnogi
   
Progresul Fundulea
   
Partizan Crivăț

Etapa a 25-a, sambata, 9 mai, ora 18:00

Venus Independența
   
Dunărea Grădiștea
   
Agricola Borcea
   
Unirea Mânăstirea
   
Spicul Roseți
   
Dunărea Ciocănești
   
Victoria Dragoș Vodă
   
Partizan Crivăț

Etapa a 26-a, sambata, 16 mai, ora 18:00

CSM Oltenița
   
Steaua Radovanu
   
Rapid Ulmeni
   
Victoria Lehliu
   
Avântul Dor Mărunt
   
Avântul Pietroiu
   
Victoria Chirnogi
   
Progresul Fundulea

Etapa a 27-a, sambata, 23 mai, ora 18:00

Dunărea Grădiștea
   
Agricola Borcea
   
Unirea Mânăstirea
   
Spicul Roseți
   
Dunărea Ciocănești
   
Victoria Dragoș Vodă
   
Partizan Crivăț
   
Progresul Fundulea

Etapa a 28-a, sambata, 30 mai, ora 18:00

CSM Oltenița
   
Venus Independența
   
Steaua Radovanu
   
Rapid Ulmeni
   
Victoria Lehliu
   
Avântul Dor Mărunt
   
Avântul Pietroiu
   
Victoria Chirnogi

Etapa a 29-a, sambata, 6 iunie, ora 18:00

Agricola Borcea
   
Unirea Mânăstirea
   
Spicul Roseți
   
Dunărea Ciocănești
   
Victoria Dragoș Vodă
   
Partizan Crivăț
   
Progresul Fundulea
   
Victoria Chirnogi

Etapa a 30-a, sambata, 13 iunie, ora 18:00

CSM Oltenița
   
Dunărea Grădiștea
   
Venus Independența
   
Steaua Radovanu
   
Rapid Ulmeni
   
Victoria Lehliu
   
Avântul Dor Mărunt
   
Avântul Pietroiu

Comentarii

comentarii

LĂSAȚI UN MESAJ

fourteen − four =